LV  
  EN  
  RU  
  LT
Google | iekšējais
Interaktīvās iespējas
Jautājiet mums Jautājiet mums
Aptaujas Aptaujas

2020-07-03
Rāznas Nacionālā parka Ceļotāju dienā - daudzveidīgs aktivitāšu piedāvājums dabas un kultūrvēstures izziņai
Lai arī nedaudz citādāk nekā ierasts, tomēr Rāznas Nacionālā parka Ceļotāju diena norisināsies arī šovasar – 11.jūlijā. Vietējie tūrisma pakalpojumu sniedzēji gaida individuālos ceļotājus, ceļotājus ģimenēs un nelielās grupās.
2020-07-02
Sagatavots aizsargājamo ainavu apvidus “Augšzeme” individuālo aizsardzības un izmantošanas noteikumu projekts
Lai zinātniski pamatoti aizsargājamo ainavu apvidus “Augšzeme” atļauto izmantošanu, tādējādi saglabājot teritorijā ainaviski augstvērtīgu ainavu un esošās dabas vērtības, ir sagatavots tā individuālo aizsardzības un izmantošanas noteikumu projekts
2020-07-01
Slīteres ceļotāju dienas šogad norisināsies visas vasaras garumā.
Tradicionālās Slīteres Nacionālā parka Ceļotāju dienas ierobežojumu dēļ šogad nevarēja norisināties ierastajā laikā – jūnijā, bet Slītere gaidīs ceļotājus visas vasaras garumā.
2020-06-19
Līksmu līgošanu!
Viena pati Jāņu zāle Deviņiem žuburiem; Devītā žuburā Zelta poga galiņā.
2020-06-19
Ummja ezerā pastiprināti uzraudzīs sezonālo peldēšanās aizlieguma ievērošanu
Carnikavas novada Ummja ezerā jau no 1.jūnija, sargājot retu un īpaši aizsargājamu ūdens augu Dortmaņa lobēliju, noteikts peldēšanās aizliegums, kas būs spēkā līdz 15.augustam.
2020-06-18
Sagatavoti nosacījumi dabas vērtību saglabāšanai Lēdurgas dendroloģiskajos stādījumos
Lai zinātniski pamatoti noteiktu dabas pieminekļa “Lēdurgas dendroloģiskie stādījumi”aizsardzības, izmantošanas un apsaimniekošanas tiesisko regulējumu, ir sagatavots tā individuālo aizsardzības un izmantošanas noteikumu projekts.
2020-06-15
Veiks iegādes putnu un migrējošo sikspārņu monitoringu uzlabošanai
Projekta “Valsts vides monitoringa programmu un kontroles sistēmas attīstība un sabiedrības līdzdalības veicināšana, pilnveidojot nacionālas nozīmes vides informācijas un izglītības centru infrastruktūru” pirmās aktivitātes.
2020-06-12
Līgatnes dabas takās pirmo reizi izšķīlies meža pūču mazulis
Pirmo reizi Līgatnes dabas taku 45 gadu pastāvēšanas vēsturē ģimenes papildinājumu sagaidījušas meža pūces – par jaunajiem vecākiem šopavasar kļuva Aktrise un pūču paps Rūķītis, kuru būrītī izšķīlies mazs pūčulēns.
2020-06-09
Šlīteres bākā jauna ekspozīcija vēstī par putnu migrācijas brīnumu
Lai iepazīstinātu ar putnu migrācijas brīnumu un Kolkasraga nozīmi putnu tālajā ceļā uz ligzdošanas vietām, Šlīteres bākā izveidota jauna pastāvīgā ekspozīcija, kuras galvenais varonis ir neparastais putns līkšņibītis (Calidris ferruginea).
2020-06-04
Apzina Sosnovska latvāņa izplatību Teiču rezervātā
Starptautiskā invazīvo sugu apkarošanas projekta ietvaros Pārvalde kopā ar Augu aizsardzības dienestu apzina Sosnovska latvāņa izplatību Teiču dabas rezervātā.