LV  
  EN  
  RU  
  LT
Google | iekšējais
Interaktīvās iespējas
Jautājiet mums Jautājiet mums
Aptaujas Aptaujas

2020-09-23
Ķemeru Nacionālā parka Ceļotāju dienā aicina iepazīt Zaļā purva atdzimšanu
Ķemeru Nacionālā parka Ceļotāju dienā 3. oktobrī šoreiz iekļauts pavisam īpašs piedāvājums – iespēja doties pārgājienā uz līdz šim salīdzinoši maz zināmu un grūti pieejamu teritoriju – Zaļo purvu.
2020-09-22
Precīzāk regulēs teritorijas atļauto izmantošanu Ragakāpas dabas parkā
Lai zinātniski pamatoti noteiktu aizsargājamās dabas teritorijas atļauto izmantošanu, saglabājot teritorijai raksturīgo ainavu un esošās dabas vērtības, ir sagatavoti dabas parka ‘”Ragakāpa” individuālie aizsardzības un izmantošanas noteikumi”
2020-09-18
Iegādātas modernas iekārtas putnu un sikspārņu monitoringa veikšanai
Dabas aizsardzības pārvalde ir iegādājusies modernas globālās navigācijas satelītu sistēmas iekārtas profesionālai datu ievākšanai, lai veiktu precīzu putnu monitoringu aizsargājamās dabas teritorijās.
2020-09-16
Īpašā pasākumā iepazīstinās ar Gada ģeovietu 2020 - Rundānu Valna dūbi.
Laikā, kad daļā Pasaules valstu tradicionāli atzīmē Ģeoloģiskā mantojuma dienu, aicinām uz Gada ģeovietai - 2020 veltītu izglītojošu pasākumu 26. septembrī, plkst. 12:00 - Rundānu Valna dūbē, Ludzas novadā.
2020-09-14
Karateru karatē – īpaša talka liegumā “Karateri” palīdzēs retajam smilšu krupim
Dabas aizsardzības pārvaldes Ziemeļvidzemes biosfēras rezervāts un Pasaules dabas fonds aicina dabas draugus veltīt savu laiku un darbu, lai 19. septembrī piedalītos Latvijā ļoti reta abinieka - smilšu krupja - biotopa atjaunošanā
2020-09-11
Velobraucienā uz Siksalu varēs atklāt Teiču purva burvību rudenī
Dabas aizsardzības pārvalde aicina aktīvos un zinātkāros dabas draugus 19. septembrī piedalīties velobraucienā uz Siksalu, kas ļaus iepazīt Teiču purva burvību rudenī un paviesoties rezervāta teritorijā, kas ikdienā apmeklētājiem ir maz pieejama.
2020-09-09
Gaujas Nacionālā parka Ceļotāju dienā – pārgājieni, piedzīvojumi, velobraucieni un aktivitātes dabā
Dabas aizsardzības pārvalde sadarbībā ar vietējām pašvaldībām un uzņēmumiem sestdien, 19. septembrī aicina uz Gaujas Nacionālā parka Ceļotāju dienu, kas pārgājienos, velobraucienos un ekskursijās aicina iepazīt GNP dabu un kultūrvēsturi.
2020-09-08
Dzērveņu lasīšanai Teiču purvā jāsaņem atļauja, citviet jāievēro vispārējie nosacījumi
Lai lasītu dzērvenes Teiču dabas rezervātā, kur citkārt cilvēki nevar atrasties, vietējo pašvaldību iedzīvotāji var saņemt Dabas aizsardzības pārvaldes atļaujas, savukārt citās teritorijās, dodoties ogot un sēņot, jāievēro vispārējie nosacījumi.
2020-09-07
Nāks klajā grāmata par putnu vērošanu Slīteres Nacionālajā parkā
Dabas aizsardzības pārvalde sadarbībā ar ornitologu Ruslanu Matrozi ir izdevusi grāmatu “Putnu vērošana Slīteres Nacionālajā parkā” un aicina uz grāmatas atvēršanas svētkiem sestdien, 12.septembrī pie Šlīteres bākas Dundagas novadā.
2020-09-04
Vidzemē apzināti iznīcinātas divas mazā ērgļa ligzdas
Dabas aizsardzības pārvalde ir konstatējusi mežsaimnieciskās darbības veikšanu mikroliegumos periodā, kad to darīt ir aizliegts, turklāt divos gadījumos izpostītas arī īpaši aizsargājamā putna – mazā ērgļa – ligzdas.