LV  
  EN  
  RU  
  LT
Google | iekšējais
Apraksti
Apraksts1 TeritorijaInteraktīvā karte
Jaundomes muižas vides izglītības centrs
ATRAŠANĀS VIETA
Dagdas novada Ezernieku pagasts, Novimisļi
GPS KOORDINĀTES
X:723253, Y: 227872/ Lat: 56.143531, Lon: 27.593839
APRAKSTS
Vides izglītības centrs un ekspozīciju zāle ierīkoti restaurētā Jaundomes muižas klēts ēkā, kas celta 19. gadsimta sākumā. Vides izglītības centrs piedāvā ūdens floras un faunas ekspozīcijas apskati, dabas izziņas nodarbības āra klasē, aprīkojuma nomu putnu vērošanai, telpas semināriem, interaktīvos materiālus par Ežezeru, ekskursiju pa Jaundomes muižas teritoriju gida pavadībā. Apmeklētājus pieņem pēc iepriekšēja pieteikuma. Iepriekš piesakoties, iespējama ēdienu degustācija “Vietējo ezeru veltes”.
 

Vides izglītības centrs un ekspozīciju zāle restaurētajā Jaundomes muižas klētī.
VIDES PIEEJAMĪBA
 
MAKSA
  • Bērniem - 1,00 EURO
  • Pensionāriem - 1,00 EURO
  • Pieaugušajiem - 2,00 EURO
  • GIDA PAKALPOJUMS  50 Eurocenti  no CILVĒKA
  • Telpu īre 10 EURO/ stunda
  • DEGUSTĀCIJA 1,5 EURO no cilvēka JĀBŪT GRUPAI VIRS 10 CILVĒKI
ATVĒRTS
I -XII Apmeklējumam iepriekš jāpiesakās. +371 25709610; jaundome@inbox.lv
LABIEKĀRTOJUMS
 
NOKĻŪŠANA
Jābrauc pa Rēzeknes - Dagdas ceļu. Braucot no Rēzeknes, 5 km aiz Ezerniekiem ceļa labajā pusē redzama Jaundomes Romas katoļu kapela, jānogriežas pa labi (norāde "Jaundomes muiža 1 km").
UZTURĒŠANĀS NOTEIKUMI
        
CITA NODERĪGA INFO
www.visitdagda.com, +371 22 403 939, sintija.isajeva(at)inbox.lv
APSAIMNIEKOTĀJS
Dagdas novada pašvaldība
UZMANĪBU!
Atsevišķas ziņas laika gaitā var būt izmainījušās. Ja esat konstatējuši informācijas neatbilstību vai infrastruktūras bojājumus, lūgums, sazināties ar apsaimniekotāju.
 
Atsauksmes
Vārds, uzvārds :
Komentārs :
Ievadiet drošības kodu: 
Inese Kirilova
2016-09-11 15:14

Informācijai ar bērnu ratiem šī vieta nav apmeklējam! Neiespējami pārvietoties lai apskatītu dzīvniekus ! Ļoti žēl braucām no Rīgas ar mazu bērniņu un ļoti ļoti vīlamies ! Mums šī "" dabas taka"" bija liegta jo rati mums ir lieli un smagi ! Pa kāpnēm neiespējami iznēsāt ! Lūgums administrācijai šo informāciju ievietot mājas lapa vai ka citādi informēt jaunos vecākus par ratu neizbraucamību!


Antra Martinsone
2016-09-06 12:42

Labdien! Šoruden ar bērniem vēlamies apmeklēt Dabas takas, taču mums nav sava transporta, un ar sabiedrisko transportu, cik saprotu, varam aizkļūt vienīgi līdz Līgatnei. Vai tomēr pastāv vēl kāda iespēja pie jums nokļūt? Varbūt no Līgatnes centra uz takām brauc kāds darbinieks, kas mūs paņemtu (4 cilv.)?