LV  
  EN  
  RU  
  LT
Google | iekšējais
Apraksti
Apraksts1 TeritorijaInteraktīvā karte
Dridži
ATRAŠANĀS VIETA
Krāslavas novada Skaistas pagasts, "Pamales"
GPS KOORDINĀTES
X: 710015, Y: 6208651 / Lat: 55.9771418, Lon: 27.3660994
APRAKSTS
Atpūtas vieta ,,Dridži’’ pievērš pastiprinātu uzmanību sportam un visādām citām aktivitātēm gan lielām sporta spēlēm uzņēmumiem, gan vienkārši mazām kompānijām un ģimenēm.
Šobrīd pieejamās aktivitātes ir: stacionārs volejbola laukums, portatīvais volejbola laukums, golfa treniņlaukums ar inventāru, dīķbols - tas ir ūdens polo ekstremālais variants ar tīklu un vārtiem, bērnu laukums –slidkalniņi, trepju trepes, smilšu kastes, divriteņu izmantošana apkārtnes apskatīšanai, distanču slēpju aktīva izmantošana ziemā kā arī airu laivu, katamarānu improvizēta ūdens trase uz ātrumu ekipāžām.
Tā kā daļa no Dridža ezera ietilpst Skaistas pagastā, pievilcīgi skati ir garantēti.
Pakāpjoties augstāk, paveras neatkārtojama ainava, kas ietver daudzus lielākus un mazākus apkārtnes ezerus.
Dziļākais Baltijā – šāds gods ar 63,1 metru dziļu dzelmi ticis Dridža ezeram. Dabas parks izveidots jau 1977.gadā, tajā iekļaujot Dridža ezeru un tam piegulošo teritoriju, lai aizsargātu Latgales augstienei raksturīgo ainavu. Dridzis ir salām bagāts ezers – šeit to ir veselas deviņas – un lielākā no tām aizņem teju 14 hektāru lielu platību. Ezers ir 11 kilometrus garš un līkumots, gandrīz kā upe, kas platākajā vietā sasniedz vien kilometra platumu. Tas ir bagāts ar līčiem un pussalām. Tas ir vēl viens iemesls, kādēļ Dridža ezers ir lieliski piemērots ūdenstūrisma entuziastiem. Lai arī sajūta kā laivojot pa upi, šis ir salām bagāts ezers, kuru vēl interesantāku dara fakts, ka tas ar īpašu 20.gadsimta divdesmitajos gados izraktu kanālu savienots ar citu – Ota – ezeru. No Ota ezera, savukārt, iespējams doties tālāk uz Ārdava ezeru no kura savukārt vēl tālāk uz citiem ezeriem, tādēļ Dridzis ir brīnišķīga vieta nebijuša ūdens ceļojuma aizsākšanai.
VIDES PIEEJAMĪBA
 
MAKSA
 
ATVĒRTA
I - XII
LABIEKĀRTOJUMS

NOKĻŪŠANA
Braucot pa Krāslavas – Dagdas ceļu, apmēram 15 no Krāslavas jānogriežas pie norādes „Dridži. Pēc 3 km mērķis tiks sasniegts.
UZTURĒŠANĀS NOTEIKUMI
        
CITA NODERĪGA INFO
APSAIMNIEKOTĀJS
 
   
UZMANĪBU!
Atsevišķas ziņas laika gaitā var būt izmanījušās. Ja esat konstatējuši informācijas neatbilstību vai infrastruktūras bojājumus, lūgums, sazināties ar apsaimniekotāju.
   
   
Atsauksmes
Vārds, uzvārds :
Komentārs :
Ievadiet drošības kodu: