Apraksti
Apraksts1 TeritorijaInteraktīvā karte
Kolkas tornis
ATRAŠANĀS VIETA
Dundagas novadā Kolkas pagastā Kolkasragā
GPS KOORDINĀTES
X: 416219, Y: 6402609 / Lat: 57.7577323, Lon: 22.5920419
APRAKSTS
Koka tornim ir 6 stāvi jeb līmeņi, torņa augšējās skatu platformas augstums ir 16 metri. Tornis atrodas pie Kolkas priežu takas, noderēs ainavas un putnu vērošanai.
No torņa ar binokli vai teleskopu putnus ērti vērot to migrāciju laikā, kad Kolkasraga apkārtnē stundas laikā iespējams saskaitīt pat vairākus desmitus tūkstošus putnu. Jūrā pie Kolkasraga putni barojas un atpūšas visu gadu, arī ziemā. Pie paša torņa ir priežu mežs un koku vainagi ir tā augšējā stāva augstumā, tāpēc redzēsit, ko tur dara putni.
Koka torņa augšējās skatu platformas augstums ir 16 metri. Foto: D.Sāmīte
VIDES PIEEJAMĪBA
Nav pieejams apmeklētājiem ar kustību traucējumiem un ar bērnu ratiņiem.
MAKSA
Bezmaksas
ATVĒRTS
Visu gadu
APVIDUS
Priežu mežs, jūras piekraste, jūra
LABIEKĀRTOJUMS
NOKĻŪŠANA
 • No Rīgas pa šoseju P131 Tukums—Ķesterciems—Mērsrags—Kolka līdz Kolkai, tālāk līdz apļveida krustojumam ar šoseju P124 Ventspils – Kolka, nogriezties uz Kolkas Priežu taku (brūnā norādes zīme)
• Ar satiksmes autobusu Rīga – Mazirbe, līdz Kolkai, saraksts šeit: http://www.1188.lv/satiksme
UZTURĒŠANĀS NOTEIKUMI
    
CITA NODERĪGA INFO
APSAIMNIEKOTĀJS
Tornis uzbūvēts 2013. gadā projekta "Antropogēno slodzi samazinošās un informatīvās infrastruktūras izveide Natura 2000 teritorijās" ietvaros.
UZMANĪBU!
Atsevišķas ziņas laika gaitā var būt izmainījušās. Ja esat konstatējuši informācijas neatbilstību vai infrastruktūras bojājumus, lūgums, sazināties ar Dabas aizsardzības pārvaldes Kurzemes reģionālo administrāciju.
 
Atsauksmes
Vārds, uzvārds :
Komentārs :
Ievadiet drošības kodu: