LV  
  EN  
  RU  
  LT
Google | iekšējais
Interaktīvās iespējas
Jautājiet mums Jautājiet mums
Aptaujas Aptaujas
Ziņas

2010-05-19
Sakopta dabas izziņas taka Slokas ezera un Vēršupītes krastos
Talkas gaitā taka tika atbrīvota no sakritušiem kokiem un nozāģētajiem krūmiem, kā arī tika sakopti Slokas ezera, Melnezera un Vēršupītes krasti, tos atbrīvojot no atkritumiem.
 
Pēc labi padarīta darba skolēni kopā ar vecākiem tika aicināti doties ekskursijā uz Kaņiera ezera putnu torni un Dunduru pļavām, tādējādi iepazīstot arī citus Ķemeru nacionālā parka mitrājus un to vērtības. Pasākums ģimenes lokā sasaucās arī ar starptautisko ģimeņu dienu, kuru daudzviet pasaulē atzīmē tieši 15. maijā.
 
Ķemeru nacionālā parka administrācija izsaka pateicību Ķemeru vidusskolai par informatīvu atbalstu, kā arī visām ģimenēm, kuras atsaucās aicinājumam un palīdzēja administrācijas darbiniekiem sakopt tik populāro dabas izziņas un atpūtas vietu.
 
Slokas ezera pastaigu taka ir viens no apmeklētākajiem Ķemeru nacionālā parka objektiem. Tas piedāvā gan dabas izziņas taku dažādu meža biotopu iepazīšanai, gan skatu torni putnu vērošanai Slokas ezerā, gan labiekārtotu atpūtas vietu ezera krastā.
 
Šī jau ir otrā talka, kas notiek projekta „Atpakaļ pie dabas” ietvaros. Pagājušā gada rudenī, arī sadarbībā ar Ķemeru vidusskolu, tika sakopti Slampes upītes krasti un tās palienes pļavas atbrīvotas no vecā žoga paliekām.
 
Projekts Nr. EU 30063 „Atpakaļ pie dabas” tiek īstenots Igaunijas-Latvijas pārrobežu sadarbības programmā. To daļēji finansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds. Dabas aizsardzības pārvaldes Ķemeru NP administrācijas dalībai projektā nepieciešamo līdzfinansējumu nodrošina Latvijas valsts.
 
Informāciju sagatavoja projekta asistente
Vita Caune
Foto: S.Kordule

Komentāri
Vārds, uzvārds :
Komentārs :
Ievadiet drošības kodu: