LV  
  EN  
  RU  
  LT
Google | iekšējais
Interaktīvās iespējas
Jautājiet mums Jautājiet mums
Aptaujas Aptaujas
Ziņas

2009-04-28
Ūdens dienas pasākums Līgatnes dabas takās
Š.g. 25. aprīlī, no plkst. 11.00 līdz 14.00 Līgatnes dabas takās pie Meža skolas „Pauguri” norisinājās Ūdens dienas pasākums.
Pasākuma ietvaros tika rīkotas radošās darbnīcas, kurās apmeklētāji varēja izprast ūdens cirkulāciju dabā, kā arī piedalīties nelielos eksperimentos. Pasākuma dalībniekiem bija iespēja arī noskatīties prezentāciju par ūdeņiem un piesārņojumu. Pasākumu vadīja Gaujas NP administrācijas darbinieki sadarbībā ar brīvprātīgā darba veicējiem.
 
Ikviens pasākuma dalībnieks piereģistrējās "kopējā mākonī", ierakstot savu vārdu ūdens pilienā. No cilvēku puses bija vērojama diezgan liela atsaucība un ieinteresētība darboties radošajās darbnīcās, piedalīties eksperimentos, kā arī pagatavot nelielus suvenīrus no koka. Attēlā redzams, kā bērni un jaunieši darbojas filcēšanas darbnīcā, veidojot filca varavīksnes. Pasākuma apmeklētāji arī labprāt iesaistījās interaktīvā aptaujā, kuras mērķis bija noskaidrot cilvēku ūdens lietošanas ieradumus. No iegūtās informācijas varēja izdarīt vertīgus secinājumus, viens no šādiem - cilvēki domā par taupīgu ūdens izmantošanu ikdienā. Fotogrāfijas no Ūdens dienas apskatāmas šeit.
Pēc ūdens dienas pasākuma cilvēki tika aicināti arī pievienoties apkārtnes sakopšanas talkā. Talkotājiem tika nodrošināts vajadzīgais ekipējums - gan cimdi, gan darbarīki.
 
Pasākumi tika organizēti Igaunijas – Latvijas pārrobežu sadarbības programmas projekta "Back to nature" jeb „Atpakaļ pie dabas" ietvaros.

Komentāri
Vārds, uzvārds :
Komentārs :
Ievadiet drošības kodu: