LV  
  EN  
  RU  
  LT
Google | iekšējais
Interaktīvās iespējas
Jautājiet mums Jautājiet mums
Aptaujas Aptaujas
Ziņas

2010-08-04
„Meža zvēru darbnīca“ Ventspils pilsētas svētkos
Šīs un daudzas citas praktiskas lietas par aļņiem, stirnām un staltbriežiem būs iespējams uzzināt „Meža zvēru darbnīcā” šā gada 7. augustā Ventspils pilsētas svētku pasākumā Ventspils Livonijas ordeņa pilī. Tur Dabas aizsardzības pārvaldes Slīteres nacionālā parka administrācijas speciālisti no plkst. 11:00 līdz 14:00 rādīs, stāstīs un aicinās līdzdarboties, lai noteiktu staltbriežu vecumu, izmantojot zobu nodiluma metodi. Mērīsim un novērtēsim staltbriežu ragus, noteiksim dzīvnieku sugu pēc to ekskrementiem. Aktīvākajiem darbnīcas dalībniekiem nelielu pārsteigumu sagādās Baltijas jūras reģiona projekta „Baltijas Zaļā josta” izglītojošā akcija „Vērosim dabu Slīteres nacionālajā parkā!”
 
Līdzās „Meža zvēru darbnīcai” būs iespējams aplūkot arī Ventspils novada medību trofeju izstādi, kurā izstādītas trofejas, kas iegūtas Ventspils novadā no 2002./2003.gada līdz 2009./2010.g. medību sezonai. Izstādē aplūkojams arī Latvijas rekords, kas joprojām nav pārspēts -1968. gadā mednieka V.Sējas nomedītā staltbrieža ragi, kas novērtēti ar 247,19 CIC punktiem.
 
 Izstādi bagātina gan dabas fotogrāfa Andra Eglīša lielformāta fotogrāfijas, kurās atainoti Latvijā medījamie dzīvnieki, gan mākslinieka Johana Heinriha Baumaņa (1753-1832) medību stāsti.

Andra Ratkeviča,
Dabas aizsardzības pārvaldes
Slīteres nacionālā parka administrācijas
dabas aizsardzības speciāliste

Komentāri
Vārds, uzvārds :
Komentārs :
Ievadiet drošības kodu: