LV  
  EN  
  RU  
  LT
Google | iekšējais
Ziņas

2012-01-03
Klajā laistas Slīteres Nacionālā Parka Ziņas 2012
Uģis Piterāns šo kāpurmušas dzīves mirkli tvēris Slīterē
Avīze Slīteres Nacionālā Parka Ziņas 2012 ir gatavas. Atkal tapušas  Dabas aizsardzības pārvaldes un Dundagas novada pašvaldības kopsadarbībā, pateicoties projekta “Baltijas Zaļā josta” finansējumam.
 
2012. gads dabas aizsardzībai būs ļoti nozīmīgas jubilejas gads. Latvijas sabiedrība var lepoties ar 100 gadu garu dabas aizsardzības vēsturi, jo 1912. gadā tika dibināta pirmā dabas teritorija - Moricsalas rezervāts. Dabas aizsardzības simtgade ir galvenā, bet ne vienīgā  Ziņu ziņa.
 
Intervijas ar dabas fotogrāfiem, veiksmīgiem novada viesu māju saimniekiem, mūsējo skatījums uz aizrobežu pieredzi dabas tūrisma jomā ir tikai dažas no tēmām. Arī šoreiz 32 lapaspušu biezā avīze  būs palīgs ceļotājiem, īpaši Slīteres Ceļotāju dienu viesiem, kas notiks 2.-3. jūnijā. Ja, atbraucot uz Dundagas novadu, jūsu rokās nonāks šis izdevums, tad ātri vien tiksiet gan pie maltītes, gan naktsmājām, jo avīzes vidējais atvērums pārskatāmā veidā sniedz šo informāciju. Pēdēja lapā - Dundagas novada karte, lai vieglāk atrast Dundagas novada dabas un kultūras pērles. Lasiet Slīteres Nacionālā Parka Ziņas, vērojiet, iepazīstiet un saudzējiet Latvijas dabu!
  
Slīteres Nacionālā Parka Ziņas: lejupielādēt   ( 4.99 MB)
 
Andra Ratkeviča
Dabas aizsardzības pārvaldes
Kurzemes reģionālās administrācijas
speciāliste
Foto: Kāpurmuša ar medījumu. Uģis Piterāns.
Uģis ir viens no dabas fotogrāfiem, kas avīzē stāsta par savu pieredzi.Komentāri
Vārds, uzvārds :
Komentārs :
Ievadiet drošības kodu: