Mobilā lietotne "Dabas Tūrisms" sniedz iespēju īsā laikā saplānot dienu skaistai pastaigai vai izbraucienam dabā. Tā palīdz rast atbildes uz jautājumiem – kur šodien doties vai ko darīt, jo tajā ir vairāk nekā 500 dažādu dabas tūrisma galamērķu - gan dabas takas, gan skatu vietas, torņi, visā Latvijas teritorijā. Lietotnes saturs ir sakārtots 10 dažādās kategorijās, kas ļauj ērti izvēlēties sev piemērotāko veidu ceļošanai dabā. Lai iedrošinātu pamēģināt, sākumā vari doties virtuālās tūres un noskatīties kādu no 5 īsfilmām par īpaši aizsargājamo dabas teritoriju daudzveidību Latvijā. Tās patiesi pārsteigs un neliks vilcināties, lai autu kājas un dotos izbaudīt dabas skaistumu, kuru patiesi sajust var, tikai atrodoties tajā.

Mobilo lietotni "Dabas Tūrisms" var lejupielādēt

android logo

 

 Google Play

ios logo

 

 Apple Store App

Apzinies savu atbildību kā tūrists!
Izvēloties videi draudzīgu ceļošanu, tu atstāj iespēju arī nākamajām paaudzēm baudīt unikālus mirkļus dabā!

Neighboyrs closer

 

 

 

 

 

Mobilā lietotne “Dabas tūrisms” izveidota projekta Nr.LLV-389 “Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas (IKT) labākai pierobežas reģionu pieejamībai” ietvaros, ko līdzfinansēja Eiropas Savienība.

 

 

Būtiski funkcionalitātes, administrēšanas rīka un izskata uzlabojumi nodrošināti ar Interreg Centrālās Baltijas jūras reģiona pārrobežu programmas 2014.-2020.gadam finansiālu atbalstu projektā "Pārrobežu pārgājienu maršruts "Mežtaka"".