Mobilā lietotne

Mobilā lietotne "Dabas Tūrisms" sniedz iespēju īsā laikā saplānot dienu skaistai pastaigai vai izbraucienam dabā. Lietotne palīdz rast atbildes uz jautājumiem – kur šodien doties vai ko darīt, jo tajā ir vairāk nekā 400 dažādu dabas tūrisma galamērķu - gan dabas takas, gan skatu vietas, torņi, visā Latvijas teritorijā. Tās saturs ir sakārtots vairāk nekā 20 dažādās kategorijās, kas ļauj ērti izvēlēties sev piemērotāko veidu ceļošanai dabā. Lai iedrošinātu pamēģināt, izveidotas virtuālās tūres un 5 filmas par īpaši aizsargājamo dabas teritoriju daudzveidību Latvijā. Tās patiesi pārsteigs un neliks vilcināties, lai autu kājas un dotos izbaudīt dabas skaistumu, kuru patiesi sajust var tikai atrodoties tajā.

Mobilajā lietotnē un interneta vietnes www.daba.gov.lv sadaļā Tūristiem esošajā kartē iezīmētajām īpaši aizsargājamo dabas teritoriju ārējām robežām ir informatīva nozīme.


Mobilo lietotni "Dabas Tūrisms" var lejupielādēt

Android


Google Play
 

Apple


Apple Store App


 

Apzinies savu atbildību kā tūrists!
Izvēloties videi draudzīgu ceļošanu, tu atstāj iespēju arī nākamajām paaudzēm baudīt unikālus mirkļus dabā!

Neighboyrs closer

Mobilā lietotne “Dabas tūrisms” izveidota projekta Nr.LLV-389 “Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas (IKT) labākai pierobežas reģionu pieejamībai” ietvaros. Šo projektu daļēji finansē Eiropas Savienība. Projekta mērķis ir uzlabot vispārēju iekšējo un ārējo pierobežas reģionu pieejamību, izmantojot IKT, lai nodrošinātu kvalitatīvu tūrisma pakalpojumu sniegšanu. Projekta ietvaros ir būtiski papildināta un tulkota tūrisma informācija, kas pieejama interneta vietnē www.daba.gov.lv.