Izvēlies, ko darīt

Informācija par dažādu kategoriju dabas tūrisma objektiem. Katrā sadaļā norādes par atrašanās vietu, apraksti, foto un cita ceļošanai noderīga informācija.
Skatīt vairāk

Latvijas dabas tūrista ētikas kodekss

Dabas tūrista ētikas kodekss kā padomdevējs ir domāts ikvienam – ceļotājam, dabas vērotājam, pētniekam, atpūtniekam, ogotājam, sēņotājam, aktīvās vai pasīvās atpūtas baudītājam, kas dodas dabā.
Skatīt vairāk

Infrastruktūras aktualitātes

Informācija par dabas tūrisma objektiem, par kuru slēgšanu ir pieejama publiski izplatīta informācija.
Skatīt vairāk

Dabā ejot, ko atnesi, to aiznes!

Kopā mēs varam rūpēties par tīru vidi, kas rada prieku mums pašiem un novērš apdraudējumu mežu, pļavu, purvu un ūdeņu iemītniekiem!
Skatīt vairāk

Mežtaka

MEŽTAKA ir garās distances pārgājienu maršruts no Rīgas līdz Tallinai cauri abu valstu mežainākajām teritorijām un trīs nacionālajiem parkiem.
Skatīt vairāk

Jūrtaka

Jūrtaka ir garās distances pārgājienu maršruts gar Baltijas jūras piekrasti, kas sākās pie Lietuvas-Latvijas robežas Nidas ciemā Latvijā un finišē pie Tallinas ostas Igaunijā. Kopējais takas garums ir 1200 km no kuriem..
Skatīt vairāk

Līgatnes dabas takas

Līgatnes dabas taku plašajos iežogojumos var novērot aļņus, lapsas, lāčus, stirnas, jenotsuņus, lūšus, mežacūkas, vāveres un citus zīdītājdzīvniekus, kā arī putnus - ūpjus un pūces.
Skatīt vairāk

Mobilā lietotne

Iespēja saplānot maršrutu skaistai dienai dabā. Lietotnē ir vairāk nekā 500 dažādu dabas tūrisma objektu visā Latvijas teritorijā.
Skatīt vairāk

Zaļie padomi

Izvēloties videi draudzīgu ceļošanu, tu atstāj iespēju arī nākamajām paaudzēm baudīt unikālus mirkļus dabā! Būtiskākie ieteikumi ar smaidu.
Skatīt vairāk