Mežtaka Projekts Interreg programma
Mežtakas pārgājiens 2021

Ar Baltijas pārgājienu konferenci šī gada 9.-10. novembrī Kuldīgā tiks atzīmēti Baltijas garo distanču pārgājienu maršrutu – Jūrtakas un Mežtakas (baltictrails.eu) panākumi, savienojot Igauniju, Latviju un Lietuvu ar Eiropas garo distanču pārgājienu takām maršrutos E9 un E11.

Konferencē pulcēsies pārgājienu taku jomā iesaistīto loks, daloties pieredzē taku plānošanā, ierīkošanā, apsaimniekošanā un uzturēšanā. Konferences prezentācijās iepazīsim Baltijas, Zviedrijas un Norvēģijas pieredzi. Tām sekos Baltijas paneļdiskusijas, apspriežot izaicinājumus un risinājumus tādos praktiskos aspektos kā vietējās sabiedrības iesaistīšana, ieguvumi un taku uzturēšana ilgtermiņā.
 
Konference notiks klātienē tikai ar ielūgumiem (Baltijas projektu partneriem, tieši iesaistītajiem un lektoriem), citi interesenti aicināti piedalīties tiešsaistē - ZOOM platformā (klātienes auditorija līdz 50 personām, dalība tikai ar Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu). Iespējamas pasākuma izmaiņas atbilstoši situācijai valstī.
 
Otrajā konferences dienā plānots 10 km garš pārgājiens pa Mežtakas posmu #92 Snēpele - Pelči, iepazīstot takas apsaimniekošanas praktisko pusi. Organizatori turpina sekot epidemioloģiskās drošības noteikumiem un cer, ka pārgājienā būs iespējams piedalīties visiem konferences dalībniekiem, ieskaitot tos, kuri pirmajā konferences dienā piedalījušies tiešsaistē.
 
Reģistrējieties un gaidiet apstiprinājumu! Uz tikšanos!
 
 Dalībnieku reģistrācija >>  (līdz 27.10.21.)

Konferences programma >> (Konferences darba valoda ir angļu.)
 
Kontakti un informācija >> anna@celotajs.lv.
 
 

Mežtakas logo

Projekts „Garās distances pārrobežu pārgājienu maršruts „Mežtaka”” (04/01/2019 - 06/30/2021) daļēji finansēts ar Eiropas Savienības un Eiropas Reģionālās attīstības fonda Centrālā Baltijas jūras reģiona pārrobežu sadarbības programmas 2014.–2020. gadam atbalstu.
 
Projekts LLI-448  „Mežtakas izveide Latvijā un Lietuvā un Jūrtakas pagarināšana Lietuvā” (Pārgājienu projekts) tiek realizēts ar Eiropas Savienības Interreg V-A Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2014. –2020. gadam atbalstu. Kopējās projekta izmaksas ir 788 104,45 EUR. Projekta līdzfinansējums no Eiropas Reģionālās attīstības fonda ir 669 888,76 EUR.