2017


Ceturtdien, 2017.gada 1.jūnijā  Salacgrīvas novadā norisināsies jauno izpildītāju konkurss “Dziedam dabā!”, ko organizē kempings "Klintis” sadarbībā ar Dabas aizsardzības pārvaldi, Salacgrīvas novada pašvaldību un Salacgrīvas novada Mūzikas skolu.
 
Pasākums norisināsies jau trešo gadu, un tā nolūks ir tuvināt bērnus dabai, pierādīt, ka, par spīti daudzajām mūsdienu tehnoloģijām un sasniegumiem mūzikas atskaņošanas jomā, cilvēka balss ir un paliek visskaistākais “instruments”. Savu dalību konkursā ir pieteikuši teju vai 100 jaunie izpildītāji no Salacgrīvas, Limbažu, Valmieras un Burtnieku novadiem. Līdztekus konkursa norisei tā dalībniekiem un līdzjutējiem būs iespēja iepazīt dabā notiekošos procesus, darbojoties Dabas aizsardzības pārvaldes organizētajās radošajās darbnīcās un uzzināt daudz interesantu faktu par Ziemeļvidzemes biosfēras rezervātu.

Konkursā piedalīsies solisti un mūzikas kolektīvi (vecumā no 5 līdz 18 gadiem) no Vidzemes reģiona un Ziemeļvidzemes biosfēras rezervāta teritorijā esošo novadu izglītības un pirmsskolas izglītības iestādēm.

Pasākums sāksies plkst. 12:00 ar konkursu, bet izziņas darbnīcās aktivitātes sāksies plkst.14:00. Norises vieta - kempings “Klintis” Salacgrīvas novadā pie Veczemju klintīm.