Arkārtējā situācija Covid-19
Ārkārtējā situācija

Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtas situāciju, Dabas aizsardzības pārvalde visā Latvijā pārtrauc klientu apkalpošanu klātienē.

Iedzīvotāji Pārvaldes pakalpojumus var saņemt elektroniski, informācija par pakalpojumiem atrodama mūsu tīmekļa vietnes sadaļā Pakalpojumi>>.  

Klientu konsultācijas tiks sniegtas telefoniski vai e-pastā, bet galējas nepieciešamības gadījumā pieņemšanu organizēs pēc iepriekšēja pieraksta un epidemioloģiski drošā vidē jeb “zaļā” vidē (tajā atrodas tikai pilnībā vakcinētas vai pārslimojušas personas).

Pārvalde dokumentus pieņems parakstītus ar drošu elektronisko parakstu, nosūtītus uz e-pastu pasts@daba.gov.lv  vai teritoriālajām struktūrvienībām:
-    Vidzemes reģionālā administrācija: vidzeme@daba.gov.lv
-    Kurzemes reģionālā administrācija: kurzeme@daba.gov.lv
-    Pierīgas reģionālā administrācija: pieriga@daba.gov.lv
-    Latgales reģionālā administrācija: latgale@daba.gov.lv

Šāds darba režīms ir noteikts līdz brīdim, kamēr valstī izsludināta ārkārtējā situācija saistībā ar Covid – 19 infekcijas izplatības risku ierobežošanu.

Aicinām sekot līdzi aktuālajai informācijai par epidemioloģisko situāciju un noteiktajiem piesardzības pasākumiem. Savukārt par aktuālo informāciju par  pakalpojumu pieejamību un pasākumu norisi informēsim Dabas aizsardzības pārvaldes tīmekļa vietnē www.daba.gov.lv un sociālajās platformās.

Jau iepriekš pateicamies iedzīvotājiem par izpratni!