Datums 16. septembris, 2021
Laiks11.00–13.00
Vieta Gaujas Nacionālais parks

Pieteikšanās termiņš ir beidzies

Taka mežā. Foto: Gatis Eriņš

Gaujas Nacionālā parka (GNP) dabas aizsardzības plāna izstrādes ietvaros aicinām apmeklēt pasākumu “Dabā ar ekspertu – mežu dzīvotnes”. Vadīs purvu un mežu dzīvotņu eksperts Gatis Eriņš. Aicināts piedalīties ikviens interesents!

Pasākumu norise plānota kā 2 stundu garš pārgājiens un objektu apmeklējums eksperta pavadībā. Izzinošās pastaigas laikā būs iespēja iegūt informāciju par konkrēto dzīvotņu grupu un to ietekmējošajiem faktoriem GNP, kā arī apspriest interesējošos jautājumus un tēmas.

Lai visiem pasākumu apmeklētājiem būtu iespēja dzirdēt eksperta stāstījumu, dalībnieku skaits uz tiem ir ierobežots. Tādēļ aicinām pieteikties savlaicīgi, aizpildot pieteikšanās formu. Tiklīdz visas vietas uz konkrētu pasākumu tiks aizpildītas, reģistrēšanās tiks slēgta.

Tā kā pasākumi plānoti brīvā dabā, aicinām parūpēties par atbilstošu apģērbu, pret ērču līdzekļiem, paņemt līdzi dzeramo ūdeni u.tml. Nokļūšana uz un no pasākuma ir katra paša apmeklētāja pārziņā.

Informācija par precīzu tikšanās vietu attiecīgajam pasākumam tiks nosūtīta atsevišķi pēc pieteikšanās.

Publisko pasākumu apmeklējuma noteikumi šobrīd paredz, ka šajā pasākumā var piedalīties tikai apmeklētāji, kuri ir vakcinēti pret Covid-19, kuri ir pārslimojuši Covid-19 vai kuri ir ieguvuši negatīvu Covid-19 testa rezultātu.

Ierodoties uz pārgājienu apmeklētājiem būs jāuzrāda derīgs personu apliecinošs dokuments un Covid-19 sertifikāts, vai pirms pasākuma veikts Covid-19 tests, uzrādot šī testa atbilstošu digitālo sertifikātu.

Papildu informācija par pasākumiem:
Maija Ušča, +371 26471900, maijausca@gmail.com

 

Dabas aizsardzības plānu Gaujas Nacionālajam parkam no 2019. gada septembra izstrādā SIA Estonian, Latvian& Lithuanian Environment. GNP Dabas aizsardzības plāna pasūtītājs ir Dabas aizsardzības pārvalde. Dabas plāna izstrāde tiek finansēta projekta „Priekšnosacījumu izveide labākai bioloģiskās daudzveidības saglabāšanai un ekosistēmu aizsardzībai Latvijā” ietvaros, kas tiek īstenots ar Eiropas Savienības Kohēzijas fonda un Latvijas valsts atbalstu.