Datums 11. decembris, 2021
Laiks11.00–13.00
Vieta Ķemeru Nacionālais parks

Pieteikšanās termiņš ir beidzies

Talka atcelta

Dabas aizsardzības pārvalde un Pasaules dabas fonds kopā ar loģistikas uzņēmumu DHL Express Latvia, turpinot iniciatīvu “Daru labu dabai”,  sestdien 11. decembrī aicina interesentus iesaistīties dabas atjaunošanas talkā pie Kaņiera ezera. Laipni gaidīts ikviens interesents!

Labo darbu darītājiem, piedaloties talkā, vēlams nodrošināties ar siltu, mitrumnecaurlaidīgu apģērbu un ūdensnecaurlaidīgiem (gumijas) zābakiem. Tāpat arī noderēs līdzi paņemtais termoss ar siltu dzērienu, kā arī jāatceras paņemt Covid-19 sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu. Pēc darba, kā talkās ierasts, ikviens varēs spēcināties ar zupu un siltu tēju. Darba cimdi un nepieciešamais inventārs tiks nodrošināts.

Talka norisināsies zaļajā režīmā, ievērojot visus epidemioloģiskos pasākumus. Dalība talkā atļauta pilnībā vakcinētām vai Covid- 19  izslimojušām personām ar sadarbspējīgu sertifikātu; bērniem vecumā līdz 12 gadiem bez vakcinācijas sertifikāta un bērniem no 12 gadu vecuma  - ar sertifikātu vai ar negatīvu testa rezultātu (laboratorijas izziņa vai sertifikāts), ne vecākiem par 72h. Talkas laikā ikvienam (izņemot bērnus līdz 7 g.v.) jālieto mutes un deguna aizsegs.

Pieteikšanās dalībai talkā atvērta līdz 8. decembrim.

Plašāka informācija pa tālr. +371 29802428