LV  
  EN  
  RU  
  LT
Google | iekšējais
Interaktīvās iespējas
Jautājiet mums Jautājiet mums
Aptaujas Aptaujas
Ziņas

2010-02-01
Noskaidrotas ģimenes dalībai nometnē Igaunijā
Š.g 25. janvārī noslēdzās Dabas aizsardzības pārvaldes Ķemeru nacionālā parka (ĶNP) administrācijas izsludinātais konkurss dalībai ģimeņu nometnē, kura no 12.-14. februārim notiks Võrumaa, Igaunijā. Ķemeru nacionālo parku nometnē pārstāvēs Jablonovsku, Nonbergu, Lapiņu un Ančereviču ģimenes.
 
Lai piedalītos konkursā, ģimenēm bija jāsagatavo eseja par kādu dabas tēmu, kā arī jāpievieno īss apraksts par to, kāpēc tās vēlētos piedalīties šajā nometnē.
Nometne, kuras mērķis ir veicināt izpratni par dabas aizsardzības nepieciešamību, popularizēt videi draudzīgu dzīvesveidu, kā arī iepazīstināt ar Igaunijas dabas vērtībām un tautas tradīcijām, notiks projekta „Atpakaļ pie dabas” ietvaros un to organizēs ĶNP administrācijas partneris – Tartu vides izglītības centrs. Ģimeņu nometne kopā pulcēs 32 dalībniekus no projekta partneru teritorijām Igaunijā un Latvijā.
 
Nometne tiks rīkota Igaunijas – Latvijas pārrobežu sadarbības programmas projekta „Atpakaļ pie dabas" ietvaros. Projekta mērķis ir kopīgiem spēkiem uzlabot aizsargājamo dabas teritoriju pārraudzību, to panākot ar sabiedrības informēšanu un izglītošanu par vides aizsardzības jautājumiem. ĶNP administrācijas partneri projektā ir Gaujas nacionālā parka fonds, Tartu dabas izglītības centrs, Peipusa pārrobežu sadarbības centrs, kā arī Igaunijas vides pārvalde.
 
Projektu EU 30063 „Atpakaļ pie dabas” daļēji finansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds. ĶNP administrācijas dalībai projektā nepieciešamo līdzfinansējumu nodrošina Latvijas valsts.
 
Informāciju sagatavoja projekta asistente Vita Caune.

Komentāri
Vārds, uzvārds :
Komentārs :
Ievadiet drošības kodu: