LV  
  EN  
  RU  
  LT
Google | iekšējais
Interaktīvās iespējas
Jautājiet mums Jautājiet mums
Aptaujas Aptaujas
Ziņas

2009-08-19
Notikusi projekta „Atpakaļ pie dabas” darba grupas tikšanās ĶNP
No 10. līdz 11.augustam Dabas aizsardzības pārvaldes Ķemeru nacionālā parka administrācijā „Meža mājā” viesojās Igaunijas – Latvijas pārrobežu sadarbības programmas projekta Nr. EU 30063 „Atpakaļ pie dabas” partneru pārstāvji, lai pārrunātu ar projekta ieviešanu saistītus jautājumus un stiprinātu sadarbību aktivitāšu īstenošanā. Kopskaitā šī bija trešā darba grupas tikšanās kopš projekta uzsākšanas, tomēr pirmā, kura notika Latvijā.

Darba grupas dalībnieki apmainījās ar informāciju par projektā paveikto, izvērtēja īstenotās aktivitātes, kā arī diskutēja par izglītojošo materiālu sagatavošanas un plānoto pasākumu īstenošanas gaitu. Tikšanās ietvaros, DAP Ķemeru nacionālā parka administrācijas partneriem projektā klātienē bija iespējams iepazīt dažus no interesantākajiem Ķemeru nacionālā parka mitrājiem – dumbrāju Vēršupītes krastos, Raganu purva sēra dīķus, kā arī Slampes upītes palienes pļavas. Ar tiem ir saistītas vairākas projektā īstenojamās aktivitātes.

Projekta mērķis ir kopīgiem spēkiem uzlabot aizsargājamo dabas teritoriju pārraudzību, to panākot ar sabiedrības informēšanu un izglītošanu par vides aizsardzības jautājumiem. DAP ĶNP administrācijas partneri projektā ir Gaujas nacionālā parka fonds, Tartu dabas izglītības centrs, Peipusa pārrobežu sadarbības centrs, kā arī Polvas – Valgas – Veru reģiona Valsts dabas aizsardzības centrs.

Projekts „Atpakaļ pie dabas” tiek īstenots Igaunijas-Latvijas pārrobežu sadarbības programmā. To finansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds. ĶNP administrācijas dalībai projektā nepieciešamo līdzfinansējumu nodrošina Latvijas valsts.

Informāciju sagatavoja
Projekta „Atpakaļ pie dabas” asistente
Iluta Piļicka.Komentāri
Vārds, uzvārds :
Komentārs :
Ievadiet drošības kodu: