LV  
  EN  
  RU  
  LT
Google | iekšējais
Interaktīvās iespējas
Jautājiet mums Jautājiet mums
Aptaujas Aptaujas
Ziņas

2009-10-30
Konkurss skolām „Iepazīsti Gaujas NP mitrājus“
Igaunijas – Latvijas pārrobežu sadarbības programmas projekta "Back to nature" jeb „Atpakaļ dabā“ (2009-2011) ietvaros tiek īstenotas aktivitātes, kas veicina sabiedrības izpratni par vides aizsardzības jautājumiem un zināšanas par mitrājiem, to nozīmi un vērtībām.
 
Projekta ietvaros organizējam konkursu „Iepazīsti Gaujas NP mitrājus“, lai veicinātu bērnu un jauniešu interesi par mitrājiem, mitrāju nozīmi un vērtībām, kā arī to kultūrvēsturisko nozīmi.
 
Konkursā aicinām piedalīties Siguldas novada, Gaujas NP teritorijas un tuvējās apkārtnes skolēnus vai interešu pulciņus ar saviem pedagogiem divās vecuma grupās-5-9.klase un 10 -12.klase.
 
Konkursa dalībniekiem jāsagatavo motivācijas vēstule brīvā formā (līdz vienai A4 lapai) un tajā jāatspoguļo sava interese par mitrājiem, to dabas un kultūrvēsturiskām vērtībām, kā arī jāparāda gatavība meklēt un atrast interesanto, un iepazīt savdabīgo mitrāju pasauli un pats galvenais - doties izglītojošā pārgājienā pa mitrājiem. Motivācijas vēstulē norādiet skolu, klasi, skolēnu skaitu, klases audzinātaja vai skolotāja vārdu un uzvārdu, skolotāja kontakttālruni un e - pasta adresi.
 
Konkursa darbus izskatīs projekta darba grupa un vienai uzvarētājai klasei vai komandai katrā vecuma grupā (5.-9. klase; 10.-12. klase) būs iespēja piedalīties nodarbībā un iepazīt Gaujas NP mitrājus. (Apmaksāts transports līdz nodarbības vietai un atpakaļ, kā arī nodarbības vadītājs) Par Jums un mums izdevīgu nodarbības laiku (13.-27.11) vienosimies atsevišķi.
 
Motivācijas vēstule jāiesniedz līdz 2009.gada 9.novembrim (nosūtīšanas datums).
 
Adrese: Dabas aizsardzības pārvalde, Gaujas NP administrācija, Sigulda, Baznīcas-3, LV-2150; Andai Andrušaitei ar norādi „Projekta konkursam“
E- pasta adrese: anda.andrusaite@gnp.gov.lv
 
Informāciju sagatavoja Gaujas NP fonda projekta "Atpakaļ dabā" sabiedrisko attiecību speciāliste Rita Jakovļeva

Komentāri
Vārds, uzvārds :
Komentārs :
Ievadiet drošības kodu: