LV  
  EN  
  RU  
  LT
Google | iekšējais
Interaktīvās iespējas
Jautājiet mums Jautājiet mums
Aptaujas Aptaujas
Ziņas

2010-06-30
Tapuši informatīvi izdevumi par projekta "Atpakaļ dabā" aktualitātēm
Tapuši eIektroniski izdevumi par Igaunijas-Latvijas sadarbības programmas projekta "Atpakaļ dabā" aktualitātēm Gaujas un Ķemeru nacionālajos parkos.

Igaunijas-Latvijas sadarbības programmas projekta "Atpakaļ dabā" jeb "Back to nature" ietvaros Dabas aizsardzības pārvaldes Ķemeru  NP administrācijas un Gaujas NP fonda pārstāvji sadarbībā ar igauņu vides aizsardzības organizāciju partneriem regulāri īsteno dažādas ar vides izglītību saistītas aktivitātes. Aktivitātes pārsvarā saistās ar mitrāju tematiku, kas ir projekta "Atpakaļ dabā" pamattēma.

Šobrīd tapuši projekta "Atpakaļ dabā" informatīvie elektroniskie izdevumi par 2010. gada pirmās puses periodu:
 
E-žurnāls par Gaujas NP fonda īstenotajām aktivitātēm projekta ietvaros - lejupielādēt( 1,1 MB)
Šajā numurā lasiet par darba lapu izmēģinājumiem Gaujas nacionālā parka mitrājos, projekta dalīnieku iegūto pieredzi vides izglītības jomā Anglijā un Krievijā, kā arī par drīzumā notiekošo izstādi Līgatnes dabas takās - "Manas mitrās mājas" un daudz ko citu.

 
E-žurnāls par Dabas aizsardzības pārvaldes Ķemeru  NP administrācijas īstenotajām aktivitātēm projekta ietvaros - lejupielādēt( 2,69 MB)
Šajā numurā lasiet par Slampes upīti - lielisku mitrāju ekosistēmas atjaunošanas piemēru, Jauno reindžeru kustību Gaujas nacionālajā parkā u.c.Komentāri
Vārds, uzvārds :
Komentārs :
Ievadiet drošības kodu: