LV  
  EN  
  RU  
  LT
Google | iekšējais
Interaktīvās iespējas
Jautājiet mums Jautājiet mums
Aptaujas Aptaujas
Ziņas

2010-09-10
Izdota teiku grāmata bērniem „Kalli un Modra piedzīvojumi mitrājos”

9. septembrī Gaujas nacionālā parka fonda pārstāvji prezentēja jaunizdoto teiku grāmatu „Kalli un Modra piedzīvojumi mitrājos”.

Grāmatu veidojuši Igaunijas un Latvijas pārstāvji no dažādām dabas aizsardzības organizācijām – Gaujas nacionālā parka fonda, Dabas aizsardzības pārvaldes Ķemeru nacionālā parka administrācijas, Tartu Vides izglītības centra, Igaunijas Vides pārvaldes, kā arī Peipsi (Peipusa) Pārrobežu sadarbības centra.

Projekta pārstāve Indra Čekstere pasākumā dalījās stāstos par grāmatas tapšanas procesu un pateicās visiem, kas piedalījās tās veidošanā. Īpaša pateicība tika veltīta Siguldas Mākslas skolas bērniem, kas veidoja ilustrācijas teikām.

Grāmatā iekļautās teikas pārsvarā vēsta par mitrājiem un tajos sastopamajām vērtībām Gaujas nacionālajā parkā, Ķemeru nacionālajā parkā un dažādās Igaunijas aizsargājamās dabas teritorijās. Grāmatiņā atrodamas teikas arī par Gaujas rašanos un Turaidas Rozi Maiju.
 
Grāmata izdota Igaunijas-Latvijas pārrobežu sadarbības programmas projekta „Atpakaļ dabā” jeb „Back to nature” ietvaros. Ja ir vēlme to iegūt savā īpašumā – rakstiet uz e-pastu – baiba.pavlovica@gnpfonds.lv

Komentāri
Vārds, uzvārds :
Komentārs :
Ievadiet drošības kodu: