LV  
  EN  
  RU  
  LT
Google | iekšējais
Interaktīvās iespējas
Jautājiet mums Jautājiet mums
Aptaujas Aptaujas
Ziņas

2010-10-27
Dabas aizsardzības pārvalde uzsāk vides inspektoru apmācības

Ar šī gada septembri Dabas aizsardzības pārvalde (DAP) uzsākusi Eiropas Sociālā fonda projektu, kura ietvaros plānots paaugstināt Latvijas nacionālo parku un rezervātu administrāciju darbinieku – vides inspektoru profesionālās zināšanas un prasmes, tādējādi stiprinot to sniegto sabiedrisko pakalpojumu kvalitāti.

Projekta laikā paredzēts noskaidrot arī sabiedrības un pašvaldību viedokli par vides inspektoru darbu, lai nākotnē, izmantojot iegūto informāciju, spētu izstrādāt kvalitatīvu vides inspektoru apmācību programmu.

Projektu „Dabas aizsardzības pārvaldes Dabas aizsardzības daļu darbinieku profesionālās apmācības programmas izstrāde un pilnveide” (Nr.: 1DP/1.5.1.3.2./09/APIA/SIF/027/16) paredzēts realizēt līdz nākošā gada septembrim visās DAP struktūrvienībās – Slīteres, Rāznas, Gaujas, un Ķemeru nacionālo parku, kā arī Ziemeļvidzemes biosfēras un Teiču dabas rezervāta administrācijās.

25. un 26. oktobrī projekta ietvaros Latvijas īpaši aizsargājamo dabas teritoriju administrāciju vides inspektoriem norisinājās semināri, kuru laikā diskutēts par to, kādi ir galvenie vides inspektoru darba pienākumi, kādas zināšanas un prasmes vides inspektoriem nepieciešamas uzlabot, kā arī, kāda ir vides inspektoru profesijas darba ikdiena ārvalstīs – ASV, Vācijā, Lielbritānijā un citviet.

Projekts sniegs ieguldījumu nākotnes īpaši aizsargājamo dabas teritoriju pārvaldībā, veicinot aizsargājamo dabas teritoriju darbinieku efektīvāku darbu ar vietējiem iedzīvotājiem, pašvaldībām, uzņēmējiem un citām mērķauditorijām.

85% no Projekta finansē Eiropas Savienība ar Eiropas Sociālā fonda starpniecību un 15% finansē Latvijas valsts. Apakšaktivitāti administrē Valsts kanceleja sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas fondu.”

Rita Jakovļeva
Dabas aizsardzības pārvaldes
sabiedrisko attiecību speciāliste


 


Komentāri
Vārds, uzvārds :
Komentārs :
Ievadiet drošības kodu: