LV  
  EN  
  RU  
  LT
Google | iekšējais
Interaktīvās iespējas
Jautājiet mums Jautājiet mums
Aptaujas Aptaujas
Ziņas

2010-12-30
Tiks veikta aptauja par vides inspektoru darbību

Ar 2011. gada sākumu Dabas aizsardzības pārvalde (DAP) Eiropas Sociālā fonda projekta „Dabas aizsardzības pārvaldes Dabas aizsardzības daļu darbinieku profesionālās apmācības programmas izstrāde un pilnveide” ietvaros uzsāks aptauju, kas ļaus noskaidrot informāciju par vides inspektoru sabiedriskā pakalpojuma kvalitāti.

Aptauja tiks veikta gan elektroniski, gan ar pasta starpniecību un tā aptvers iedzīvotāju, uzņēmēju, novadu pašvaldību darbinieku viedokļus visā Latvijas teritorijā. Aptauju veiks divi neatkarīgi socioloģijas eksperti.

Veiktā aptauja ļaus izvērtēt vides inspektoru darbību un apkopotie rezultāti tiks izmantoti vides inspektoru apmācību programmas izstrādei, kā arī sabiedriskā pakalpojuma uzlabošanai. Paralēli aptaujai norisināsies arī vides inspektoru individuālo prasmju novērtēšana. Arī šie rezultāti tiks izmantoti apmācību programmas kvalitatīvākai izstrādei.

Projektu paredzēts realizēt līdz nākošā gada septembrim. Tas sniegs ieguldījumu nākotnes īpaši aizsargājamo dabas teritoriju pārvaldībā, veicinot aizsargājamo dabas teritoriju darbinieku efektīvāku darbu ar vietējiem iedzīvotājiem, pašvaldībām, uzņēmējiem un citām mērķauditorijām.

85% no projekta finansē Eiropas Savienība ar Eiropas Sociālā fonda starpniecību un 15% finansē Latvijas valsts. Apakšaktivitāti administrē Valsts kanceleja sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas fondu.
Rita Jakovļeva
Dabas aizsardzības pārvaldes
sabiedrisko attiecību speciāliste


Komentāri
Vārds, uzvārds :
Komentārs :
Ievadiet drošības kodu: