LV  
  EN  
  RU  
  LT
Google | iekšējais
Interaktīvās iespējas
Saites Saites
Jautājiet mums Jautājiet mums
Aptaujas Aptaujas
Ziņas

2017-09-25
Turpinot iepazīt ainavisko Veclaiceni, aicinām uz velobraucienu Apē
Turpinot iepazīt dabas un kultūras vērtības aizsargājamo ainavu apvidū “Veclaicene”, Dabas aizsardzības pārvalde aicina dabas draugus brīvdienas pavadīt aktīvi un piedalīties velobraucienā uz Api, kas notiks 8. oktobrī.
2017-09-25
Rāznas Nacionālajā parkā rudens putnu vērošanas dienās aicina iepazīt gulbjus
Rāznas Nacionālajā parkā, Kaunatā sestdien, 30. septembrī notiks Eiropas putnu vērošanas dienu pasākums, kura laikā apmeklētāji varēs vairāk uzzināt par Latvijā mītošajām gulbjiem - mazo, ziemeļu un paugurknābja gulbi.
2017-09-22
Fotoalbumā “Mēs te dzīvojam” stāsta par Ziemeļvidzemes biosfēras rezervāta dabu un cilvēkiem
Alojas novada uzņēmējdarbības atbalsta centra un bibliotēkas “SALA” telpās 21. septembrī notika jaunas grāmatas atvēršanas svētki – klajā nācis fotoalbums “Mēs te dzīvojam”, kas stāsta par Ziemeļvidzemes biosfēras rezervāta dabu un cilvēkiem..
2017-09-22
Putnu migrācijas brīnums Eiropas putnu vērošanas dienās 2017
Miljoniem gājputnu rudenī šķērso Eiropu, lai dotos uz ziemošanās vietām Āfrikā. BirdLife International, Latvijas Ornitoloģijas biedrība, Dabas aizsardzības pārvalde un Latvijas vides aizsardzības fonds uzaicina vērot putnu migrācijas burvību.
2017-09-21
Stipro lietavu rezultātā izskalots posms Siguldas serpentīnā
Stipro lietavu rezultātā šonedēļ izskalots posms jaunajā Siguldas serpentīnā, kas ved no Svētku laukuma līdz Gaujas tiltam, līdz ar to šis posms uz laiku līdz defektu novēršanai būs slēgts un atpūtnieki ir aicināti izvēlēties citus maršrutus.
2017-09-20
Pasaules Dabas Fonds aicina uz dižkoku atbrīvošanas talku
Septembrī ne nedēļas bez dabas saglabāšanas talkām. Arī šajā nedēļā, 22. septembrī aicinām pievienoties Pasaules Dabas Fonda organizētajās “Dabas brīvdienās”, kurās sadarbībā ar Dabas aizsardzības pārvaldi rīkojam dabas saglabāšanas talkas.
2017-09-20
Putnu vērošanas dienās Ķemeru Nacionālajā parkā – ekskursijas, darbnīcas, migrējošo zosu vērošana
Dabas aizsardzības pārvaldes dabas izglītības centrs “Meža māja” 30. septembrī un 1. oktobrī ikvienu interesentu aicina iesaistīties Eiropas putnu vērošanas dienās Ķemeru Nacionālajā parkā un būt par liecinieku putnu migrācijas burvībai.
2017-09-19
“Teiču purva vilinājums” vilina vairāk nekā 100 interesentu
Aizvadītajā nedēļas nogalē Teiču dabas rezervātā pulcējās vairāk nekā 100 interesentu, lai Dabas aizsardzības pārvaldes organizētajā pasākumā “Teiču purva vilinājums” savām acīm skatītu un izzinātu Baltijas valstīs lielāko neskarto sūnu purvu.
2017-09-19
Gaujas Nacionālais parks, atzīmējot savu gadadienu, aicina uz īsām un garām pastaigām dabā
Kamēr rudens vēl lutina ar siltiem laikapstākļiem, Gaujas Nacionālais parks aicina doties dabā īsākos un garākos kājāmgājēju un riteņbraucēju maršrutos!
2017-09-19
Biedrība Dabas Draugi aicina piedalīties Ūdenskritumu ekspedīcijā Kurzemē un Vidzemē
Pirmdien 18.septembrī daudzviet Latvijā ciklons Tomass atnesa pārsteidzoši lielas lietusgāzes. Dabas draugiem tas sniedz necerētu iespēju apskatīt skaistākos ūdenskritumus pilnbriedā. Septembrī tas ir iespējams ļoti reti.