LV  
  EN  
  RU  
  LT
Google | iekšējais
Ziņas

2017-05-29
Aicinām uz jauno izpildītāju konkursu “Dziedam dabā!”
Ceturtdien, 2017.gada 1.jūnijā Salacgrīvas novadā norisināsies jauno izpildītāju konkurss “Dziedam dabā!”, ko organizē kempings "Klintis” sadarbībā ar Dabas aizsardzības pārvaldi, Salacgrīvas novada pašvaldību un Salacgrīvas novada Mūzikas skolu.
2017-05-29
Dabas aizsardzības pārvalde atgādina – no 1. jūnija līdz 15. augustam nevarēs peldēties Ummja ezerā
Dabas aizsardzības pārvalde atgādina, ka Piejūras dabas parkā esošajā Ummja ezerā no 1. jūnija līdz 15. augustam, sargājot ļoti retu un tādēļ īpaši aizsargājamu augu – Dortmaņa lobēliju, būs peldēšanas aizliegums.
2017-05-25
Dabas koncertzāle gatavojas šī gada performancēm un radošajām darbnīcām
Dabas koncertzāles radošā komanda sadarbībā ar Dabas aizsardzības pārvaldi, aktīvi gatavojas šī gada dabas, mūzikas, mākslas un video performancēm, kas notiks 17. jūnijā Dvietes palienē un 30. jūnijā Burtnieka ezera palieņu pļavās.
2017-05-25
Gaujas Nacionālā parkā ūdens tūristu apmetne izmantota par atkritumu izgāztuvi
Gaujas Nacionālajā parkā ūdens tūrisma apmetnē “Jāņarāmis” pie Cēsīm izmestas kāda lietoto apģērbu veikala vai ģimenes ilgi krātās nevajadzīgās lietas.
2017-05-23
Veiksmīgi noslēdzas Eiropas ilgtspējīga tūrisma hartas izvērtējuma vizīte Ķemeru Nacionālajā parkā
Ar pozitīvu sākotnējo novērtējumu noslēdzies EUROPARC federācijas izvērtējums par Eiropas ilgtspējīga tūrisma hartas sertifikāta pagarināšanu Ķemeru Nacionālajam parkam.
2017-05-23
Latvijā top unikāla vides izglītības infrastruktūra – dabas un tehnoloģiju parks URDA
Atklājot tēlnieka Matiasa Jansona veidotu saules pulksteni, 22. maijā Pārgaujas novada pašvaldība un SIA “ZAAO” uzsāk darbu pie Latvijā pirmās nacionālas nozīmes vides izglītības infrastruktūras – dabas un tehnoloģiju parka „URDA”.
2017-05-19
Konferencē KRUSTPUNKTĀ – DABA. ATBILDĪBA UN VĪZIJAS sprieda par dabas vērtību saglabāšanu un ilgtspēju
Dabas aizsardzības pārvaldes sadarbībā ar Latvijas Universitāti rīkotā praktiskā konference "Krustpunktā – daba. Atbildība un vīzijas". Tajā sprieda par dabas vērtību saglabāšanu un ilgtspēju.
2017-05-18
Ķemeru Nacionālajā parkā atzīmēs Eiropas dabas un nacionālo parku dienu
Ķemeru Nacionāla parka dabas izglītības centrs aicina interesentus 27. maijā Valgundes pagasta Kaļķī kopīgi atzīmēt Eiropas dabas un nacionālo parku dienu, kas šogad veltīta tematam “Mainās klimats, mainās daba un nacionālie parki”.
2017-05-18
Kopīgās aktivitātēs atzīmēs Eiropas dabas un nacionālo parku dienu
Atzīmējot Eiropas dabas un nacionālo parku dienu, visā Latvijā dažādos dabas izziņas pasākumos ikviens varēs iepazīt tuvāk daudzveidīgās dabas bagātības un to nozīmi cilvēku dzīvē, kā arī klimata izmaiņu ietekmi uz dabas vērtībām.
2017-05-16
Atkrāpies! jeb Nē! suvenīriem, kas gatavoti no aizsargājamiem augiem un dzīvniekiem
Dabas aizsardzības pārvalde 19.maijā plkst.11.00 aicina ikvienu interesentu uz atklāto lekciju “No suvenīriem līdz bruņotiem konfliktiem jeb īsumā par apdraudēto savvaļas sugu nelegālo tirdzniecību” Latvijas Dabas muzejā.