LV  
  EN  
  RU  
  LT
Google | iekšējais
Interaktīvās iespējas
Jautājiet mums Jautājiet mums
Aptaujas Aptaujas
Ziņas

2020-01-22
Ar balvas pasniegšanu sekmēs ekosistēmu pakalpojumu pieejas izmantošanu pašvaldību attīstības plānošanā
Ar ceļojošās balvas “Ekosistēmu pakalpojumi” pasniegšanu noslēgusies Dabas aizsardzības pārvaldes īstenotā projekta LIFE Ekosistēmu pakalpojumi konference "Dabas vērtība – prakse un pieredze ekosistēmu pakalpojumu un to novērtējuma izmantošanā"
2020-01-20
Jaunie reindžeri Rāznas Nacionālajā parkā
2019. gada nogalē Rāznas Nacionālā parkā darbību uzsāka jauno reindžeru kustība.
2020-01-16
Līgatnes dabas takas nakts pārgājienos aicina iepazīt zvērus tumsā
Līgatnes dabas takas sestdien, 25. janvārī aicina zinātkāros un pēc piedzīvojumiem alkstošos dabas draugus uz nakts pārgājieniem, lai iepazītu zvēru noslēpumainās un neparastās aktivitātes tumsā.
2020-01-09
Zivju resursu kontrole Latgalē kļūst arvien mūsdienīgāka
Lai nodrošinātu efektīvu un mūsdienīgu zivju resursu kontroli Rāznas Nacionālajā parka kā arī Kurzemē, Dabas aizsardzības pārvalde papildinājusi inspektoriem pieejamo mūsdienīgas tehnikas klāstu.
2020-01-08
Niedru skulptūru festivāls notiks 8. februārī Randu pļavās, veiksmīgai norisei jāgaida sals
Dabas aizsardzības pārvaldes tradicionāli rīkotais niedru skulptūru festivāls šogad plānots 8. februārī ar norises vietu dabas liegumā “Randu pļavas” Salacgrīvas novadā, taču jāņem vērā, ka pasākuma veiksmīga norise atkarīga arī no laika apstākļiem.
2020-01-07
Līgatnes dabas takās atzīmēs lācenes Ilzītes 19 gadu jubileju
Uzņemot viesus un našķojoties ar īpašiem gardumiem, Līgatnes dabas taku lācenīte Ilzīte sestdien, 11. janvārī svinēs 19 gadu dzimšanas dienu un par godu šim notikumam dabas takās plānots īpašs svētku pasākums.
2020-01-07
Jaunie Reindžeri dara labu dabai un plāno 2020.gada aktivitātes
Aizvadītā gada izskaņā Gaujas un Ķemeru nacionālo parku Jaunie Reindžeri dāvināja labo darbu dabai – Ķemeru Nacionālajā parkā pie Kaņiera ezera palīdzot vertīgo biotopu uzturēšanā.
2019-12-30
Iniciatīvas “Daru labu dabai” stiprināšana
Laikā no 2019. gada 15. augusta līdz 30. decembrim tika īstenots Latvijas Vides aizsardzības fonda projekts “Pasākumi iniciatīvas “Daru labu dabai” stiprināšanai un popularizēšanai”.
2019-12-27
Īpaši aizsargājamās dabas teritorijās Latgalē izvieto robežzīmes
Dabas aizsardzības pārvaldes Latgales reģionālās administrācijas inspektori turpina īpaši aizsargājamo dabas objektu apsekošanu pārraudzībā esošajās teritorijās.
2019-12-23
Dabas aizsardzības pārvalde aicina uz gada noslēguma biotopu kopšanas talku Ķemeros
Pašā gada izskaņām Dabas aizsardzības pārvalde aicina turpināt Ziemassvētkos iesākto un dāvināt dabai savu laiku un darbu un piedalīties talkā Ķemeru Nacionālajā parkā.