LV  
  EN  
  RU  
  LT
Google | iekšējais
Ziņas

2019-04-16
Dabas aizsardzības pārvalde vēršas PTAC par Kurzemes iedzīvotāju maldināšanu saistībā ar dabas skaitīšanas aktivitātēm
Dabas aizsardzības pārvalde vēršas Patērētāju tiesību aizsardzības centrā, aicinot izvērtēt un atsaukt Kurzemes raidstacijās skanošo uzņēmuma SIA “Stiga RM” reklāmu, kurā tiek pausta maldinoša informācija saistībā ar dabas skaitīšanas aktivitātēm.
2019-04-15
Šūpojies dabā Lieldienās!
Dabas aizsardzības pārvalde šajā nedēļas nogalē no 20. līdz 22. aprīlim piedalīsies Siguldas šūpoļu festivālā un aicina Lieldienas svinēt, šūpojoties dabas šūpolēs.
2019-04-09
Arī jaunajā tūrisma sezonā aicinām ievērot principu – “#Dabā ejot. Ko atnesi, to aiznes!”
Tuvojoties aktīvajai tūrisma sezonai, Dabas aizsardzības pārvalde dabas takās un pie dažādiem apskates objektiem turpina izvietot kampaņas “#Dabā ejot. Ko atnesi, to aiznes!” informatīvās zīmes.
2019-04-08
Uzsākusies trešā dabas skaitīšanas sezona
Līdz ar veģetācijas sezonu un pavasara atnākšanu ir sākusies arī dabas skaitīšanas trešā sezona. Šogad Dabas aizsardzības pārvaldes uzdevumā 247 dabas eksperti pētīs bioloģisko daudzveidību Latvijas teritorijā.
2019-04-02
Migrējošo putnu nodarīto postījumu novēršanai pieejamas kompensācijas
Lauksaimniekiem ir iespēja Dabas aizsardzības pārvaldē pieteikties kompensācijām par migrējošo sugu, piemēram, zosu un dzērvju nodarītajiem postījumiem.
2019-04-01
Uzzini vairāk par pazemes ūdeņu barotām ekosistēmām
Latvijas un Igaunijas sadarbības projektā “No pazemes ūdeņiem atkarīgu ekosistēmu vienota apsaimniekošana pārrobežu Gaujas-Koivas upju baseina apgabalā” sagatavots informatīvais izdevums.
2019-03-29
Ķemeru Nacionālajā parkā putnu dienās spārnotos lidoņus varēs iepazīt dabai draudzīgi
Dabas izglītības centrs “Meža māja”, atzīmējot Latvijas Ornitoloģijas biedrības Putnu vērošanas dienas, 6. un 7. aprīlī aicina pieredzēt putnu migrācijas brīnumu Ķemeru Nacionālajā parkā
2019-03-29
Roņu mazuļi cieš no pārmērīgas cilvēku uzmanības – aicinām brīvdienās uz piekrasti nedoties
Roņu mazuļi cieš no pārmērīgas cilvēku uzmanības – aicinām brīvdienās uz piekrasti nedoties
2019-03-29
Ķemeru Nacionālā parka taurgovis palīdzēs uzturēt dabiskos zālājus Ukrainā un Baltkrievijā
Ķemeru Nacionālajā parkā lielajiem zālēdāiem kļuvis par šauru, tādēļ daļa no tiem dosies palīdzēt uzturēt dabiskās ganības Ukrainā un Baltkrievijā.
2019-03-27
Dabas aizsardzības pārvalde Putnu dienās aicina uz būrīšu darbnīcām un izzinošiem pārgājieniem
Dabas aizsardzības pārvalde, tradicionālajās Putnu vērošanas dienās, 6. un 7. aprīlī aicina piedalīties dažādos pasākumos visā Latvijā – gan darboties būrīšu un putnu mājokļu meistardarbnīcās, gan doties izzinošos pārgājienos.