LV  
  EN  
  RU  
  LT
Google | iekšējais
Interaktīvās iespējas
Jautājiet mums Jautājiet mums
Aptaujas Aptaujas
Ziņas

2019-12-09
Rēzeknes novada Nagļos Zaļajā pēcpusdienā stāstīs par svešiniekiem Latvijas dabā
Lai veicinātu sabiedrības izpratni par dažādām Latvijas dabai neraksturīgām augu un dzīvnieku sugām, Dabas aizsardzības pārvaldes Latgales reģionālā administrācija Rēzeknes novada Nagļu tautas namā 17. decembrī aicina uz izzinošu pasākumu.
2019-12-05
Līgatnes dabas takās nakts pārgājienos varēs iepazīt dzīvnieku dzīvi tumsā
Līgatnes dabas takas sestdien, 14. decembrī aicina piedzīvojumu kāros dabas draugus pievienoties tumsas pārgājieniem un iepazīt dzīvnieku neparasto un noslēpumaino dzīvi naktī.
2019-12-04
Ir izstrādāts kompensāciju mehānisms par roņu radītajiem zaudējumiem
Lai nodrošinātu Latvijas unikālo dabas vērtību un sugu daudzveidības pastāvēšanu nākotnē, dabas skaitīšanas ietvaros top sugu aizsardzības plāni, kas apkopo zinātniskos datus par konkrēto sugu.
2019-12-03
Svētku laikā un ikdienā aicinām DĀVINĀT DABAI labus darbus!
Pasaules Dabas Fonds un Dabas aizsardzības pārvalde aicina Tevi atvērt plašāk savu sirdi, nevis naudas maku, un dāvināt dabai labu darbu, kļūstot par dabas saglabāšanas #DaruLabuDabai dalībnieku 14. decembrī plkst. 11:00 pie Kaņiera pilskalna.
2019-12-02
Rāznas Nacionālajā parkā pieķer maluzvejniekus
Dabas aizsardzības pārvaldes vides inspektori piektdien, 29.novembrī Rāznas ezerā aizturējuši divus maluzvejniekus, kuri devās ezerā ar nolūku zvejot repšus aizliegtā laikā.
2019-12-02
Preses konferencē informēs par sugu aizsardzības plānu izstrādi
Dabas aizsardzības pārvalde trešdien, 2019. gada 4. decembrī, aicina mediju pārstāvjus uz preses konferenci, lai informētu par dabas skaitīšanas ietvaros notiekošo sugu aizsardzības plānu izstrādi.
2019-11-27
Līgatnes dabas takās varēs iepazīt dzīvnieku pēdas dabā
Līgatnes dabas takas sestdien, 30. novembrī aicina zinātkāros dabas draugus uz radoši izglītojošu pasākumu "Dzīvnieku pēdas dabā", kurā ikvienam būs iespēja uzzināt, kādas parādības un zīmes liecina par dzīvnieku klātbūtni dabā.
2019-11-21
Rāznas Nacionālajā parkā atjauno ainaviskās skatu vietas Mākoņkalnā
Dabas aizsardzības pārvaldes Latgales reģiona administrācija šonedēļ talkā Rāznas Nacionālajā parkā no krūmiem un apauguma atbrīvojuši skatu vietas Mākoņkalnā.
2019-11-20
Dabas parkā “Piejūra” sākas mežaino kāpu biotopu atjaunošana
LIFE CoHaBit projekta ietvaros dabas parkā “Piejūra” novembrī sākas mežaino kāpu biotopu atjaunošana Carnikavā, Gaujā un Lilastē, ko plānots pabeigt līdz pavasarim.
2019-11-15
Dāvinām Latvijai sakoptu dižkoku
Latvijas daba ir dažādu vērtību piepildīta un viena no tām ir dižkoki. Jau vairāk kā 10 gadus Dabas aizsardzības pārvaldes Latgales reģionālās administrācijas darbinieki valsts svētku nedēļā gatavo dāvanu Latvijai – kādu sakoptu dižkoku.