LV  
  EN  
  RU  
  LT
Google | iekšējais
Ziņas

2018-07-18
Latvijas simtgades Maizes dienas svinībās iegriezīs atjaunoto Āraišu vējdzirnavu spārnus
Dabas aizsardzības pārvalde svētdien, 29. jūlijā, tuvus un tālus viesus, maizes cepējus un tradīciju zinātājus aicina uz atjaunotajām Āraišu vējdzirnavām, lai iepazītu grauda ceļu no tīruma līdz maizes kukulītim.
2018-07-17
Rāznas ceļotāju dienā simtiem viesu iepazīst Latgales dabas un kultūras bagātības
Spītējot laika apstākļiem - pērkona dārdiem un stipram lietum - Rāznas Nacionālā parka Ceļotāju dienu šogad apmeklēja necerēti liels interesentu skaits – kopumā ap 400 cilvēku, iepazīstot Latgales kultūras un dabas bagātības.
2018-07-16
Veclaicenes apceļošanas seriāls turpināsies ar divu dienu pārgājienu gar Igaunijas robežu
Turpinot aizsargājamo ainavu apvidus “Veclaicene” apceļošanas seriālu, aicinām 21. un 22. jūlijā uz divu dienu pārgājienu gar Igaunijas robežu.
2018-07-12
Slīteres Nacionālā parka 95. jubilejas konferencē diskutēs par paveikto un ieskatīsies nākotnē
Aicinām 4. augustā plkst. 15.00 ikvienu interesentu piedalīties Slīteres Nacionālā parka 95. jubilejai veltītā konferencē, kas vienkopus pulcēs dažādu jomu profesionāļus.
2018-07-12
Dabas koncertzāle aicina uz noslēguma performanci Zosnā
Aicinām interesentus uz šī gada noslēdzošo dabas, mūzikas, zinātnes, video, mākslas un dramaturģijas bezmaksas performanci 14. jūlijā Rēzeknes novada, Lūznavas pagasta Zosnas ciemā.
2018-07-11
Jau šonedēļ aizraujošas aktivitātes un izzinoši pasākumi Rāznas Nacionālā parka ceļotāju dienā
Lai iepazīstinātu ar unikālām dabas, kultūrvēstures un ainavu vērtībām, kā arī tūrisma iespējām Rāznas Nacionālajā parkā, 14. jūlijā notiks jau otrā Rāznas Nacionālā parka Ceļotāju diena.
2018-07-02
Ķemeru Nacionālā parka jaunie reindžeri atjauno pļavu dabas liegumā “Vecdaugava”
Dabas aizsardzības pārvalde skolēnu vasaras brīvlaikā Ķemeru Nacionālā parka jaunajiem reindžeriem organizēja pasākumu, kura laikā jaunieši kopā ar Pasaules dabas fonda brīvprātīgajiem atjaunoja bioloģiski vērtīgu pļavu dabas liegumā “Vecdaugava”.
2018-06-30
Ķemeru Nacionālais parks aicina izzināt neparasto nakts dzīvnieku – sikspārni
Lai veicinātu izpratni par sikspārņiem, izceltu nepieciešamību sikspārņus un to dzīvotnes saglabāt, dabas izglītības centrs “Meža māja” sestdien, 7. jūlijā aicina uz Sikspārņu nakti Ķemeru Nacionālajā parkā.
2018-06-29
Dabas aizsardzības pārvalde iesaistās dialoga veicināšanā ar mežu īpašniekiem
Lai veicinātu ilgtspējīgu mežu apsaimniekošanu un mežu īpašnieku izpratni par īpaši aizsargājamo dabas teritoriju un dabas vērtību nozīmi, nepieciešams iesaistīties konstruktīvā un cieņas pilnā dialogā, uzskata Dabas aizsardzības pārvaldes vadība.
2018-06-21
Sveiciens Saulgriežos
Lai krāšņi un spēcinoši Saulgriežu svētki!