LV  
  EN  
  RU  
  LT
Google | iekšējais
Interaktīvās iespējas
Jautājiet mums Jautājiet mums
Aptaujas Aptaujas
Ziņas

2019-11-15
Dāvinām Latvijai sakoptu dižkoku
Latvijas daba ir dažādu vērtību piepildīta un viena no tām ir dižkoki. Jau vairāk kā 10 gadus Dabas aizsardzības pārvaldes Latgales reģionālās administrācijas darbinieki valsts svētku nedēļā gatavo dāvanu Latvijai – kādu sakoptu dižkoku.
2019-11-14
Slīteres Nacionālajā parkā aiztur maluzvejnieku ar visu guvumu
Dabas aizsardzības pārvaldes vides inspektori trešdien, 13. novembrī Slīteres Nacionālajā parkā pie Pitragupes aizturējuši maluzvejnieku ar visu guvumu – pieciem taimiņiem, kuri nogalināti ar žebērkli.
2019-11-14
Jauns aprīkojums zivju resursu efektīvākai kontrolei īpaši aizsargājamās dabas teritorijās
Lai uzlabotu zivju resursu uzraudzību īpaši aizsargājamās dabas teritorijās un vides inspektoru darbu padarītu efektīvāku, Dabas aizsardzības pārvalde ar Latvijas Zivju fonda atbalstu iegādājusies daudzveidīgu tehnisko aprīkojumu.
2019-11-13
Valsts svētku ieskaņā Gaujas Nacionālais parks aicina uz pasākumu “Diži koki dižā valstī”
Ieskandinot valsts svētkus un lepojoties ar Latvijas dabas bagātībām, Dabas aizsardzības pārvalde sadarbībā ar Āraišu arheoloģisko parku sestdien, 16. novembrī aicina uz izglītojošu un aizraujošu pasākumu “Diži koki dižā valstī”.
2019-11-11
11. novembris – Lāčplēša diena
Lāčplēša dienā, pieminot Latvijas valsts armijas uzvaru pār Bermonta karaspēku 1919. gada 11. novembrī, godinām Latvijas brīvības cīnītājus un aizstāvjus.
2019-11-10
Mārtiņdienā ķekatnieki ciemosies Lapmežciema “Zaķīšu pirtiņā”
Svētdien, 10. novembrī Dabas aizsardzības pārvalde aicina uz pasākumu “Mārtiņdienas prieki” Lapmežciemā, kur līdzās tradicionālajai masku gatavošanai, spēlēm, rotaļām, ikviens interesents varēs iepazīt dzīvnieku paradumus un izprast dabas procesus.
2019-11-07
Atēnos dižkokus Ciblas novadā kā dāvanu Latvijai
14.novembrī plkst.11.00 Dabas aizsardzības pārvaldes Latgales reģionālā administrācija aicina uz nu jau tradicionālo ikgadējo pasākumu – dižkoku atēnošanas talku, kas starpsvētku nedēļā tiek īstenots kā kopīga dāvana Latvijai dzimšanas dienā.
2019-11-05
Latvijas-Igaunijas sadarbības projekts aicina iepazīt pirmos pilotteritoriju izpētes rezultātus
Līdzīgi kā Igaunijā, GroundEco projekta pilotteritorijā - Kazu gravā, Gaujas Nacionālajā parkā veikti avotu ūdeņu pētījumi, kā arī biotopu, veģetācijas un bezmugurkaulnieku izpēte.
2019-11-04
Gaujas Nacionālā parka Jauno reindžeru grupā aicina jaunus dalībniekus
25. oktobrī aizvadīts Gaujas Nacionālā parka Jauno reindžeru grupas pasākums, kura laikā jaunie dalībnieki uzzināja vairāk par Jauno reindžeru kustību, kā arī diskutēja par to, ko viņiem nozīmē dzīve Gaujas Nacionālajā parkā.
2019-11-01
Tapušas trīs jaunas izglītojošās animācijas īsfilmas par Latvijas dabu
Lai aizraujošā un atraktīvā veidā aicinātu aizdomāties par Latvijas dabas saglabāšanu un ar to saistītajiem izaicinājumiem, Dabas aizsardzības pārvalde sadarbībā ar filmu studiju “Animācijas brigāde” ir radījusi trīs izglītojošas leļļu īsfilmas.