LV  
  EN  
  RU  
  LT
Google | iekšējais
Ziņas

2019-08-13
Ziemeļvidzemes biosfēras rezervāta Ceļotāju dienās akcentēs dabai draudzīgu ceļošanu un saimniekošanu
Dabas aizsardzības pārvalde sadarbībā ar novadu pašvaldībām un uzņēmumiem 24. un 25. augustā aicina dabas draugus un aktīvas atpūtas cienītājus uz jau trešajām Ziemeļvidzemes biosfēras rezervāta Ceļotāju dienām.
2019-08-12
Ķemeru Nacionālais parks aicina uz siena talku zāļu purvā
Turpinot iniciatīvu “Daru labu dabai” Ķemeru Nacionālais parks sestdien, 17. augustā aicina dabas draugus atvēlēt laiku un darbu, iesaistoties siena talkā zāļu purvā un palīdzot atjaunot vērtīgas purva augu dzīvotnes.
2019-08-05
Talkā liegumā “Ances purvi un meži” palīdzēs retajai dzeltenajai akmeņlauzītei
Dabas aizsardzības pārvaldes Kurzemes reģionālā administrācija aicina dabas draugus veltīt savu laiku un darbu, lai 9. augustā piedalītos retā un aizsargājamā auga – dzeltenās akmeņlauzītes – dzīvotnes atjaunošanas talkā dabas liegumā “Ances purvi un
2019-08-01
Ļaudonā apskatāma izstāde “Mežs un dabas vērtības NATURA 2000 teritorijās”
Dabas aizsardzības pārvaldes Latgales reģionālās administrācijas Ļaudonas birojā no 1.augusta skatāma izstāde “Mežs un dabas vērtības NATURA 2000 teritorijās” - fotostāsts par Latvijā sastopamajiem Eiropas Savienībā aizsargājamiem mežu biotopiem.
2019-07-30
Teiču dabas rezervāta Siksalā notiks Tauriņu nakts
Dabas aizsardzības pārvaldes Latgales reģionālā administrācija piektdien, 2. augustā aicina interesentus uz neparastu un izzinošu pasākumu Teiču dabas rezervātā – Siksalas tauriņu nakti.
2019-07-30
Preiļu novadā talkā attīrīs Jašas upes straujteces
Dabas aizsardzības pārvaldes Latgales reģionālās administrācija otrdien, 6. augustā rīko straujteču attīrīšanas talku Jašas upē Preiļu novada Pelēču pagastā un aicina dabas draugus rast iespēju veltīt laiku šīs īpašās dzīvotnes sakopšanai.
2019-07-29
Jaunie reindžeri Slīteres Nacionālajā parkā iepazīst vērtības un iesaistās dabas saglabāšanā
Slīteres Nacionālajā parkā aizvadīts Latvijas jauno reindžeru pasākums “Jaunie reindžeri – dabā ar izpratni – 2019”
2019-07-29
Slīteres Nacionālajā parkā notiks kukaiņu nakts
Dabas aizsardzības pārvalde aicina ikvienu zinātkāro interesentu sestdien, 3. augustā apmeklēt nu jau par tradīciju kļuvušo Slīteres Nacionālā parka Kukaiņu nakti, kurā varēs izstaigāt Slīteres kukaiņu taku un iepazīt mazāk zināmos nakts lidoņus.
2019-07-26
Pirmo reizi Latvijā notiks debašu turnīrs jauniešiem par dabas vērtību saglabāšanu
Dabas aizsardzības pārvalde sadarbībā ar Latvijas Debašu asociāciju aicina jauniešus līdz 18. augustam pieteikties dalībai Latvijā pirmajā debašu turnīrā par dabas vērtību saglabāšanu.
2019-07-23
Maizes dienā Āraišu vējdzirnavās godinās saimnieces un jauno rudzu maizi
Dabas aizsardzības pārvalde svētdien, 28. jūlijā, tuvus un tālus viesus, maizes cepējus un tradīciju zinātājus aicina uz Āraišu vējdzirnavām, lai godinātu saimnieces un saimniekus, jauno rudzu maizi un svinētu tradicionālo Maizes dienu.