Pikniks

ATRAŠANĀS VIETA

Dabas liegums Lubāna mitrājs

Rēzeknes novada Gaigalavas pagasts, Kvāpāni

GPS KOORDINĀTES

X: 679842, Y: 6297247 / 56.784347, 26.943984

APRAKSTS

Ūdenstūrisma attīstības centrs “Bāka” ir atpūtas komplekss Lubāna ezera krastā, kas piedāvā atpūtas iespējas visu paaudžu ceļotājiem visos gadalaikos.

Pavasarī no jumta terases var vērot neparasto putnu pasaules daudzveidību un apkārtnes ainavu. Uz vietas pieejams bezmaksas teleskops un binokļi.

Vasaras karstumā var atpūsties labiekārtotā pludmalē, priecāties par gūtajiem zivju lomiem, pavizināties ar  SUPiem vai airu laivu. Ziemā “Bāka” aicina  zemledus makšķerniekus.

Centra telpas var izmantot, konferencēm un svinībām. Centrs piedāvā tenisa, volejbola un bērnu rotaļu laukumus, kā arī nakšņošanas iespējas.

Baka

VIDES PIEEJAMĪBA

Pils salas taka


 

MAKSA

cenrādis

ATVĒRTA

I - XII

LABIEKĀRTOJUMS

baka


 

NOKĻŪŠANA

Braucot pa Rēzeknes – Gulbenes ceļu, nogriežas uz Gaigalavu( Bikavu). Ciemata centrā pagrieziens pa labi, pēc 13 km labajā ceļa pusē “Bāka”

Braucot no Madonas, jādodas Varakļānu virzienā 28 km līdz Barkavai. Te jānogriežas pakreisi uz Lubānu. Pēc 13 km Degumniekos jāseko norādei “Lubāna ezers 11 km”. Pēc 15 km kreisajā ceļa pusē - “ Bāka”

No Rīgas – Rēzeknes ceļa 5 km pirms Varakļāniem jānogriežas pa kreisi uz Madonu. Pēc 19 km Barkavā jānogriežas pa labi uz Lubānu. Pēc 13 km Degumniekos jāseko norādei “Lubāna ezers 11 km”. Pēc 15 km kreisajā ceļa pusē - “ Bāka”

UZTURĒŠANĀS NOTEIKUMI

Pēterezera taka


 

CITA NODERĪGA INFO

APSAIMNIEKOTĀJS

SIA Vlakon

UZMANĪBU!

Atsevišķas ziņas laika gaitā var būt izmanījušās. Ja esat konstatējuši informācijas neatbilstību vai infrastruktūras bojājumus, lūgums, sazināties ar apsaimniekotāju.

Atklāj Latviju no jauna